top of page
Puce_logo.png

Pūces Lidojumi 

Kas ir Pūces Lidojumi?! 

Tā ir iespēja jebkuram, esot uz zemes, pacelties virtuāli reālajos spārnos un vērties uz visu no Pūces lidojuma skatupunkta.

Ar digitālo briļļu palīdzību viss, ko redz drona kamera, redz arī pasažieris. Nesatraucies, ja Tu ikdienā nēsā brilles, jo tās netraucē vienas otrām. 

Kam piemērots?! 

Jebkuram, kurš vēlas izbaudīt elpu aizraujošus skatus no Pūces lidojuma! 

Lai būtu pasažieris lidojumam, nav vecuma ierobežojuma, to izbaudīt var gan bērni, gan pieredzējuši seniori. Tādēļ, lidojumi iespējami gan individuāli, iekļaujot bērnu ballītēs, dzimšanas dienas pasākumos, kāzu dienā, vecmeitu/vecpuišu ballītē, u.c., kā arī uzņēmuma pasākumos, sporta spēlēs un semināros.

Un protams, tā ir lieliska iespēja redzēt šos skatus cilvēkiem, kuriem ir bailes no lidojumiem ar lidmašīnu un kā arī zinām, tas ir arī finansiāli lielāks ieguldījums.

Virtuāli reālais "Pilota" lidojums: 

Lidojuma laikā  griežot galvu vēlamajā skata virzienā, arī drona kamera seko tai līdz, tā iegūstot realitātes sajūtu līdz pēdējai niansei, izbaudot skatu no Pūces lidojuma. 

Virtuāli reālā lidojuma ekskursija: 

Pasažieris izbauda reālo Pūces lidojuma skatu, drona pilota lidotajā maršrutā.

Pūces Lidojums "Apsekošanas" vajadzībām

Kas ir apsekojuma lidojumi?!

Ar šo lidojuma palīdzību, atrodoties uz zemes, vari apsekot savu īpašumu, zemes gabalu, lauksaimniecības zemi, mežus u.c. teritoijas. Tas iespējams gan privātām personām, gan uzņēmumiem.

Kur drīkst lidot?!

Latvijā gaisa telpai ir savi ierobežojumi gan pastāvīgie, gan mainīgie, tādēļ par konkrēto objektu un laiku varēsim precizēt katrā konkrētajā gadījumā.

Piebilde:

Lai būtu pasažieris lidojumam, nav vecuma ierobežojuma.

Netraucēs arī brilles, ja ikdienā tādas lieto, tās var atstāt un izbaudīt lidojumu.

MB6_5484_blaze-monta.com.jpg
DJI_0291_blaze-monta.com.jpg
bottom of page